Hydroizolace

Střecha je pro každý dům velmi důležitá. Nesprávně navržená nebo nesprávně provedená střecha (izolace) negativně ovlivní stav celé budovy. Navíc zvýší i náklady vynaložené na její údržbu a opravy. Proto je třeba navrhnout vhodný hydroizolační systém a vybrat správný materiál. Ideálním řešení je celý projekt konzultovat se specializovanými pracovníky a realizaci svěřit do rukou zkušené firmy.

Naše firma je registrovaným dodavatelem v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) v programu Zelená úsporám, který je administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR pro Ministerstvo životního prostředí. Program je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech. S naší firmou tedy můžete využít dotace určené například pro zateplení vybraných částí obytných domů.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -


Průmyslové stavby

Ploché a lehce zešikmené střechy jsou kvůli svým přednostem během realizace o něco používanější než klasické šikmé střechy. Jeden z důvodů je i úspora nákladů a materiálu. U průmyslových staveb nachází uplatnění především provedení lehké střechy např. z ocelového trapézového plechu

Hydroizolace střech

Ve spojení s ozeleněním těchto střešních ploch se otvírají projektantům zajímavé tvůrčí a ekologické možnosti. Vysoká kvalita izolace u těchto plochých střech má rozhodující význam pro zajištění její dlouhodobé funkčnosti a ušetření dalších nákladů na údržbu.
Izolace střechy (Hydroizolace - izolace proti vlhkosti) zajišťuje ochranu budovy před nežádoucími účinky vnějšího i vnitřního prostředí (izolace proti vodě, radonu…). Za hydroizolaci tedy považujeme takové opatření, které zabraňuje vnikání vody do stavební konstrukce a do vnitřních prostor objektu.

Opravy střech 

Je vaše střecha už opotřebená  a pomalu končí její životnost? Využijte naše služby v tuto chvíli. Právě v této oblasti využíváme jedinečné materiály a technologie. Provádíme opravy starých střech pokládkou nových asfaltových pásů, zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Dále také izolace proti vlhkosti a proti radonu. Nenechte se neprofesionální firmou zlomit na novou střechu, když postačí jednodušší oprava střechy. Využijte našich dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce střech

Pří rekonstrukci či opravě ploché střechy může být izolační systém kladen na všechny běžné střešní podklady. Obnova hydroizolační funkce střechy se provádí především pomocí asfaltových hydroizolačních pasů nebo pomocí klasických PVC folií. S výběrem vhodné hydroizolace si nemusíte lámat hlavu – poradíme vám. Pro zateplení střech pro vás máme přichystanou velkou nabídku hydroizolačních materiálů (fatrafol, alkorplan, sikaplan) a hydroizolačních systémů. Hydroizolační systém se volí dle mnoha kritérií – podle typu stavby, možnosti zatížení nosné konstrukce a požadavků na kvalitu izolace.

Specializujeme se na:
  • hydroizolace staveb a dalších objektů
  • tepelné izolace budov a střech
  • izolace bazénů a zahradních jezírek
  • izolace odolné ropným produktům
  • klempířské práce
napište nám: info@izoperfekta.cz
zavolejte nám: 603 422 485